Depresja i ataki paniki u męża

witam. moj maz ma chyba depresje albo ataki paniki. ma trudna sytuacje w pracy i kompletnie sie zalamal. nie wie co ma dalej robic, jak rozwiazac problem w pracy. nie moze spac, poraza go lek przed tym, ze nie bedzie w stanie sobie poradzic, ze bedzie musial zazywac leki, nie bedzie w stanie pracowac, a pozniej nie bedzie umial stanac na nogi a zarabianie bedzie spoczywalo na mnie.

Witam, proszę koniecznie skierować męża jak najszybciej do psychoterapeuty, objawy na pewno nie ustąpią same, a wręcz mogą się nasilać. Stres czasem przybiera taką moc, że trudno będzie samemu sobie z nim poradzić dlatego tez warto sobie pomóc. Mąż będzie miał okazję przedyskutować swoja sytuację i poszukać rozwiązania. Na pewno da się to zrobić.

Pozdrawiam

Lidia Polsakiewicz-Grzesiczek

Witam, proszę skorzystać z pomocy lekarza psychiatry i psychologa. Wsparcie specjalistyczne ukierunkowane jest właśnie na pomoc w uzyskaniu równowagi. Pani mąż martwi się o pracę, nie może spać, załamał się, zastanawia się czy będzie mógł pracować. Proszę porozmawiać z mężem, sytuacja wpływa również na Panią, na atmosferę w domu. Przesyłam link do strony gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Proszę porozmawiać z partnerem jak może mu Pani pomóc, jakiego wsparcia oczekuje.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl