Depresja i brak możliwości porozmawiania z partnerem

Od pewnego czasu czuje sie beznadziejnie, i nie mam nadzieni ze bedzie lepiej ani teraz qnie kiedykolwiek. Ile razy staram sie porozmawiac o tym z moim meżem to mnie zbywa i zmienia temat. Gdzie moge szukać pomoc?

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia /bądź skierowaniu do innego specjalisty/.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie jest również dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.