Depresja i brak poprawy po lekach u 26-latka

dobry wieczór mam na imię Mariusz mam 26 lat od 10 lat choruję na silną depresję biorę różę leki ale one nie pomagają tak jak powinny co mam robić proszę o pomoc

Magdalena Mroczek

Istnieje możliwość zmiany dawki lub rodzaju farmakoterapii-w tym celu należy zgłosić się do lekarza psychiatry. Istotna rolę w leczeniu mogą też odegrać wizyty u psychoterapeuty.