Depresja i chęć popełnienia samobójstwa

witam tak bardzo chcialabym umrzec ale nie mam tyle odwagi nie moge sobie z tym poradzic zawsze gdy wracam do domu to dopada mnie dol co ja mam zrobic z tym

Magdalena StusiĹska

Proszę skonsultować się z lekarzem, który przepisze leki i skieruje Panią na terapię depresji.

Szanowna Pani,
już Pani zrobiła pierwszy krok, zaczęła Pani szukać pomocy. Kolejny krok to udanie się do specjalisty psychologa lub psychiatry. W gabinecie będzie Pani mogła otrzymać fachową pomoc i wyjść z tej sytuacji. Tak wiec pierwszy krok już za Panią czas na drugi krok, proszę nie czekać, pomoc jest tak blisko wystarczy po nią sięgnąć.