Depresja i kłamstwa w związku nastolatków

Witam. Mam problem z dziewczyną, jesteśmy 2 lata od ponad roku, ma ona depresje i od paru miesiecy jest na tabletkach. Podczas calego okresu jej depresji bylem ciągle przy niej mimo jej humorów kłamstw łamanych obietnic, krzywd z jej strony, byłem bo wiedziałem, że mnie potrzebuje. A teraz kiedy wychodzi z depresji, ma mnie "gdzieś", nie interesuje się w ogóle mną, woli spędzać czas z kolegami niż ze mną, dochodzi jeszcze więcej kłamstw itd. Nie wiem co zrobić.

Witaj.Piszesz,że od 2 lat zabiegasz o dziewczynę,tzn. ciągle dajesz ,a co otrzymujesz od tej dziewczyny?Może mylisz miłość z litością?Miłość to dawanie ale i otrzymywanie,Poczytaj o DDD lubDDA pozdrawiam Mariola Ciesielska

Witam. Taki zwiazek to nie zwiazek. Nie mozna w związku oszukiwać, powinien Pan z nią porozmawiać jak sie czuje, o co chodzi i jak ma dalej być.
Magdalena Brabec