Depresja i lęk u 20-latki

Mam na imię Agnieszka, mam 20 lat. Od dłuższego czasu czuję się okropnie. Czuję że wszystko co robię jest bez sensu Miałam myśli samobójcze ale jako człowiek myślący wiem ze to żadne wyjście tylko tchórzostwo Mam też problem z okazywaniem uczuć i bardzo łatwo się denerwuję i stresuję Podczas egzaminu ze stresu urwał mi się film po ogłoszeniu wyniku dowiedziałam się że moje zachowanie było karygodne Często też się czuję tak jakbym z kimś rozmawiała i dopiero po czasie widzę że rozmawiam ze sobą

Pani Agnieszko,
jeśli martwi się Pani stanem swojego zdrowia warto udać się na konsultacje do lekarza psychiatry i jeśli okaże się, ze jest taka potrzeba rozpocząć leczenie.

Pozdrawiam!

Pani Agnieszko,

na podstawie Pani opisu widać, że potrzebuje Pani profesjonalnej pomocy. Trudno jednoznacznie stwierdzić co się z Panią dzieje. Dlatego proponowałbym zgłosić się do lekarza psychiatry z prośbą o diagnozę i wskazanie dalszych kroków.

Pozdrawiam!