Depresja i lęki a kontakt z ludźmi

witam państwa chciałam spytać choruje na depresje jestem zawsze zdenerwowana czasami mam lęki biorę leki takie jak ALPROX 1mg DEPAKINE CHRONO 300 chciałam spytać czy kontakt z ludzmi pomógł by mi w szybszym powrocie do zdrowia bo cały czas przesiaduje w domu i z nikim nie rozmawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza