Depresja i lekoterapia

Witam. Otóż mam depresję, biorę antydepresanty przepisane przez lekarza od ok 6-7 tyg. Po jakiś 2-3 tyg nastąpiła poprawa, zniknęły myśli samobójcze i było lepiej. Jednak od kilku dni znowu wracają myśli samobójcze, a nastepną wizytę u mojego psychiatry mam za ponad miesiąc. Co robić? Przeczekać czy to jednak nie jest normalne?
ponad rok temu

Dzień dobry!
Każde znaczące obniżenie nastroju, nasilenie stanu depresyjnego, myśli samobójczych jest niepokojące. Warto, żeby wcześniej skontaktowała się Pani z lekarzem lub psychologiem.
Pozdrawiam!

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem, gdzie Pani mieszka.

Kiedy poczułaby się Pani gorzej i pojawiłyby się myśli samobójcze, proszę od razu - nie zwlekać, zgłosić się telefonicznie do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, np. w Warszawie, czy Krakowie, czy innym większym mieście, gdzie bezpłatnie i całodobowo mogłaby Pani uzyskać specjalistyczną pomoc i wskazówki, co zrobić, żeby zadbać o siebie
- do czasu Pani wizyty lekarskiej.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com