Depresja i myśli samobójcze

Witam. Prosze o pomoc. Mam depresje i boje sie ze ona ze mna wygra bo mam mysli samobojcze. Mam dziecko wiec chociaz dla Niej chce znalezc sily aby nie skonczyc ze swoim zyciem. Niestety osoba ktora byla moim przyjacielem i miloscia mego zycia zostawila mnie i przestalam dla niego istniec. Mam niedokrwistosc i czeka mnie usuniecie macicy co rowniez mnie przytlacza. Zamknelam sie w sobie i odpycham wszystkich dookola... Do kogo mam sie udac aby jeszcze chwile pozyc? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Witam Panią. Dobrze że szuka Pani pomocy. Sporo dzieje się w Pani życiu a w takich chwilach szczególnie potrzebujemy wsparcia. Depresja to choroba, z którą trzeba leczyć i z którą można wygrać. Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry i do psychoterapeuty. Jeżeli lekarz zaleci farmakoterapią przyśpieszy to Pani powrót do równowagi psychicznej. Psychoterapeuta może udzielić wsparcia i pomóc we wprowadzaniu zmian konicznych do odzyskania przez Panią siły do życia. Może też pomóc w uporaniu się ze stratą i w odbudowaniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi. Ma Pani dla kogo żyć i zdecydowanie warto zawalczyć o siebie! Serdecznie pozdrawiam, M. Bukowska