Depresja i natrętne myśli samobójcze

witam na depresje choruje 7 lat. zaczne moze od tego ze psychoterapia mi nie pomaga. od ponad tygodnia mam mysli samobojcze tzn nie chodzi o to ze chce sie zabic czy jak widze jakies ostre narzedzie to odrazu mysle zeby to zrobic poprostu sa to natretne mysli i nie daja mi spokoju odpuszczaja na chwile i znow wracaja..... id 11 dni biore citalopram juz kiedys bralam i mi pomogl. chce sie dowiedziec jak moge sobie radzic z tymi myslami poniewaz bardzo sie boje ze moglabym cos zrobic a nie chce

Witam,

uważam, że powinna Pani jak najszybciej skontaktować się ze swoim terapeutą lub/i lekarzem psychiatrą aby poinformować o swoim stanie psychicznym. Po rozmowie z Panią będą mogli zadecydować o dalszym postępowaniu.

Pozdrawiam,
M.Strózik

Witam,

to bardzo ważne, że troszczy się Pani o siebie, poszukując wszędzie wsparcia w poradzeniu sobie z sytuacją którą Pani opisuje.
Każdy środek, pozwalający obniżyć ból i każda rozmowa oferująca pomóc jest ważna.
Warto byłoby porozmawiać ze swoim psychoterapeutą lub lekarzem psychiatrą o dostępnych sposobach poradzenia sobie z tym co Pani teraz przeżywa.Proszę poinformować specjalistę o swoim stanie, mam przekonanie, że znajdzie on sposób na to by mogła Pani poradzić sobie z myślami które tak doskwierają.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl