Depresja i nerwica z powodu choroby mamy

niedawno moja mama prtzeszla 3 operacje guza watroby. Z tego powodu wpadlam w nerwice i depresje. Bralam tabletki ale pozniej przestalam, czulam sie po nich gorzej jakbym widziala siebie obok.Teraz nie mam ochoty wstawac rano do pracy, najgorszy nastroj jest z rana. Co robic?

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z pomocy psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego. Może Pani również znaleźć w internecie listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry!

Obok opieki psychiatrycznej i przyjmowania leków, kluczowe jest podjęcie psychoterapii - wsparcie i leczenie psychologiczne. Proszę zgłosić się do psychoterapeuty w swojej okolicy.

Pozdrawiam!