Depresja i objadanie się

Nie radzę sobie. Mam zdiagnozowaną depresję. Czuję, że pomimo brania leków, wcale nie jest lepiej. Zaczęłam mieć problemy z objadaniem się. Wiem, że jem za dużo, ale nie panuję nad sobą. Wrzucam w siebie jedzenie i to niezdrowe (głównie słodycze), a "po fakcie" czuję się jeszcze gorzej, bo oprócz mojego standardowego, codziennego obniżonego nastroju dochodzi jeszcze stres związany z tym, że sama sobie szkodzę i rujnuję swoją sylwetkę, nad którą długo pracowałam. Proszę o pomoc, radę... :(

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza