Depresja i podejrzenie ChAD i myśli samobójcze

Witam. Od stycznia 2013r. mam zdiagnozowaną depresję. Od 17 grudnia tego samego roku mam prowadzoną obserwacje w kierunku CHAD. Zażywam leki, ale mimo tego mam myśli samobójcze.Popijam alkohol. Miałem już dwa okresy manii, ale ostatnio zaobserwowałem, że odczuwam zmianę - sporo szkicuję, w okresie depresji miałem zanik zainteresowań. Odnoszę wrażenie, że tracę emocje,trudno mi to określić-zobojętniałem. W dodatku nie mam pomocy terapeutycznej,nie z mojej winy-brak dostępu. Proszę o radę. Kamil

Witam,
interesuje mnie na czym polega brak dostępu do pomocy terapeutycznej, bo rzeczywiście bardzo ważne byłoby jej otrzymanie w Pana przypadku. Może Pan pisać do mnie bezpośrednio na maila, może będę mogła pomóc, czy mieszka Pan w miejscu w którym o tą pomoc trudno, czy cokolwiek innego, proszę o informację, to najbardziej mnie interesuje. Wydaje mi się, że jest Pan autorem także innej wiadomości w sprawie uzyskania niepełnosprawności, bardzo proszę o dokładniejsze informacje na maila, może będę mogła jakoś pomóc rozwiązać Pana problemy. Pozdrawiam.

bez pomocy terapeutycznej bedzie trudno sobie poradzic w stanie, ktory Pan opisuje. .dostep mozna znalezc, nawet przez skypa...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza...