Depresja i skierowanie na leczenie szpitalne

Witam, od przeszło 4 lat leczę się na depresję. Byłam już hospitaliz., kilkakrotnie miałam zmieniane różne leki: ssri, snri, normotymiczne, bzd, neuroleptyki, trazodon i inne Wszystko bezskutecznie. Obecnie posiadam kolejne skier. do szpitala ( tendencje samobójcze, w pogorszeniu od przeszło roku, anhedonia itp) Wychowuję samotnie 8 letnie dziecko i nie mogę pozwolić sobie na leczenie szpitalne. Nie spełniam też kryteriów przyjęcia na oddział dzienny. Czy jest jakieś inne wyjście z sytuacji?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza