Depresja i stany lękowe a zażywanie leku Seroxat

Witam! Choruję na depresję i stany lękowe już 10 lat. biorę Seroxat, który zlikwidował stany lękowe. Oprócz tego biorę Fluanxol 3mg/dobę. Czy mogę dodać Sulpiryd (200mgx2) czy muszę wybrać między Fluanxolem a Sulpirydem. Szukam środka aktywizującego bo w ogóle nie mam chęci do robienia czegokolwiek i nie potrafię się zmusić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Joanna Duszyńska Psychiatria

Witam
Nie sądzę żeby Sulpiryd był lekiem,który zaktywizuje. Teoretycznie można go połączyć z Fluanxolem i Seroxatem, ale może trzeba inaczej z tym brakiem aktywności powalczyć. Skoro teraz nie jest problemem lęk to może brak aktywności to kwestie charakterologiczne

Witaj serdecznie. Jeśli chodzi o temat leku to się nie wypowiem i proponuję poczekać na opinię psychiatry.

Natomiast chciałbym Ciebie zachęcić do leczenia terapeutycznego. Same leki zaleczą problem a nie wyleczą depresji :)

Warto spróbować. Jeśli być chciał się podjąć terapii to zapraszam Ciebie do mojego gabinetu we Wrocławiu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk