Depresja i stosowanie Nexpramu

Dzień dobry, od 6 tygodni biorę nexpram 10mg na depresje. Od 3 tygodnia z dnia na dzień obserwowałem poprawę lecz w ostatnim tygodniu nastąpiło pogorszenie( pierwotnie myślałem, że chwilowe ale utrzymuje się cały tydzień). Czy to jest normalne, że w trakcie leczenia występuje pogorszenie czy może lek przestał działać?

Dzień Dobry Panu,

Jak najbardziej tak.

Z mojej strony zachęcam Pana do podjęcia terapii, która pomocna byłaby w dotarciu do prawdziwej przyczyny Pana chorowania.

Życzę Panu tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej