Depresja lękowa, utrata wagi i lęk o zdrowie

Dziendobry lecze sie na depresje lenkowo panicznom boje sie jesc strasznie schudlam i boje sie ze mam raka i nie moge Sobie z tym poradzic a pozatym mam jakoms bule z prawej strony kolo migdaluw lecze cie w angli ale gdy robilambadania krwi to podobno wyszly dobrze co mam robic Prosze o pomoc poprostu nie wiem gsziemam szukac jusz pomocy

Witam Panią, w Anglii, w mieście w którym Pani mieszka lub w innym, do którego Pani dojedzie może Pani znależć lekarzy i psychologów mówiących po polsku. Informacje które Pani potrzebuje odnajdzie Pani poprzez internet. Proszę być w stałym kontakcie z psychiatrą, być może on Panią skieruje również do odpowiedniego psychologa. Leczenie objawów depresji i lęku panicznego wymaga czasami czasu i cierpliwości. Jeśli objawy są zbyt silne aby poradzić sobie z nimi w warunkacvh ambulatoryjnych, domowych, potrzebne jest leczenie w szpitalu - ale o tym musi Pani zadecydować wraz z lekarzem psychiatrą. Wyniki krwi przy depresji i lękach, moga być prawidłowe. A jesli niepokoi Panią zmiana przy migdałach, trzeba by ją obejrzał lekarz, niekoniecznie psychiatra. Jeśli woli Pani leczyć się w Polsce, na pewno warto przyjechać na czas, którego leczenie wymaga. Zdrowie przecież jest najważniejsze. Pozdrawiam. Krystyna Kozłowska

Dzień Dobry.

Jeśli dobrze Panią rozumiem korzysta Pani z leczenia u lekarza psychiatry. Proszę porozmawiać z nim o psychoterapii (nie zamiast tylko oprócz leczenia, które Pani prowadzi) i zapytać o psychoterapeutę, którego mógłby polecić. Podczas psychoterapii będzie Pani mogła lepiej zrozumieć swoje dolegliwości i nauczy się Pani radzić sobie z objawami. To z pewnością poprawi jakość Pani codziennego życia.

Życzę powodzenia i skutecznego leczenia.

najlepiej udac sie do dobrego terapeuty, przyjrzec sie o co chodzi i nauczyc sie sobie z tym radzic oraz rownoczesnie na ustawienia systemowe rodzin.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Czy leczy się pani u lekarza psychiatry? Jeżeli tak, to proszę z nim o tym wszystkim porozmawiać. Jeżeli nie - to bardzo ważne, aby udała się Pani do lekarza specjalisty. Pozdrawiam