Depresja nawracająca z podejrzeniem ChAD oraz stosowanie leków Aciprex, Sulpiryd i Perazynę

Witam dwa tyg.temu zdiagnozowano u mnie depresje nawracającą z podejrzeniem CHAD. Leczenie zaburzeń depresyjnych rozpocząłem na początku 2013r.Obecnie przyjmuję te same leki, które brałem wczesniej Aciprex, Sulpiryd i Perazynę. Odnoszę wrażenie, że wcale nie działają.Nadal mam kłopoty z zaśnięcien, budzę się z lękami,brak apetytu, myśli samobójcze,koszmarne myśli, czasem słyszę dziwne odgłosy. Myślę,że to niepokojące. proszę o radę. Czy z tą chorobą da się normalnie funkcjonować? pzdr i dziekuję

Proszę rozważyć poddaniu się psychoterapii. Oprócz terapii lekami dobrze jest poddać się również psychoterapii, która powinna być dla Pana pomocna.
Pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam, opisywane przez Pana objawy mogą budzić niepokój (zwłaszcza myśli samobójcze). Proszę poważnie pomyśleć o podjęciu psychoterapii, jako o podstawowej metodzie leczenia zdiagnozowanych u Pana zaburzeń. Danuta Michalczyk