Depresja, nerwica, duszności, zimne dłonie i stopy

Co to może być? Witam, mam 21 lat. Pomimo młodego wieku od kilku lat źle się czuję. Mam depresję, nerwicę, marzną mi dłonie i stopy, mam duszności, pocę się bardzo bez określonej przyczyny. Brak mi energii w ciągu dnia,jestem senny, nie mam siły fizycznej, bolą mnie stawy. Mam dziwną budowę ciała, mam niewielką masę mięśniową a dużo tłuszczu, choć rzekomo jestem drobnej budowy. Byłem u endokrynologa z wynikami badań lecz niewiele się dowiedziałem. Znajomi powiedzieli że to wina hormonów.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
być może część Pana problemów, to problemy natury emocjonalnej. W leczeniu depresji czy nerwicy pomocny będzie psychoterapeuta. Jeśli to nie pomoże w niwelowaniu dolegliwości somatycznych, wtedy należy zgłosić się po pomoc medyczną.
Pozdrawiam Monika Prus