Depresja, nerwica lękowa i ścisk głowy

Witam,mam 34 lata.Jako nastolatek-nerwica lękowa.21 lat-depresja + zapasc w głowie(scisk glowy z obu stron).Pozniej napadowosc.Lacznie kilkanascie lat zaburzen.Wyszedlem z tego .Bralem leki:Seronil,Fluoksetyna,Cipramil,Xanax,Stimuloton ,Memotropil,Hydroxizinum.Kazdy kilka mcy.Obecnie mam pustke w glowie+zaniki pamieci+przyblokowane emocje i czesciowo sfera intymna.Jak wyleczyc pustke w glowie itp?Czy to jest wyleczalne?Czy moze byc to schizofrenia prosta?

Witam serdecznie,

Przede wszystkim powinien Pan skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który przy współpracy z psychiatrą mógłby Pana poprowadzić w leczeniu nerwicy i depresji. Zaniki pamięci, przyblokowane emocje, niepewność w sferze intymnej są często objawami nieumiejętnością radzenia sobie ze swoimi lękowymi myślami, a dokładniej próbą wyparcia ich zamiast skonfrontowania się z nimi i ich zmiany.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

za mało danych, by odpowiedziec na te pytania,odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza