Depresja po 9-letnim związku

Mam 30lat w wieku 21lat poznałam chłopaka który był moim pierwszym partnerem i tak przez 9lat były rozstania i powroty poza nim z nikim innym nie byłam na poważnie,ostatnie rozstanie było w listopadzie 2014r. i od tej pory przypuszczam iż mam depresje nasz zwiazek był na tyle poważny ze planowalismy ślub , rozstanie było spowodowane przez jego mame gdyż nie wyraża ona zgody na nasz związek . On jest osobą niepełnosprawną intelektualnie,mój pierwszy epizod depresyjny był w 2007r.co moge zrobić?

Dzień dobry!

Proszę osobiście zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego i skorzystać z oferty np. psychoterapii.

Pozdrawiam!