Depresja po chemioterapeutyku

Córka ma depresję po chemioterapeutyku.na ulotce: depr,zab psych itp.brala go 3l.temu.nagle pojawiły się lęki,myśli s,depresja,dereal,placz.leczy się 3 l,różnymi lekami,szpital,psychoterapia,ale nadal jest abulia,anhedonia,spowolnienie,0 energii,nie myje się,leży.dr nie wiedzą co dalej.terapeu mówi że ostra depr to nie ze środowiska,traum itp.jestem psychologiem,cora zawsze tryskala radością,optymizm.wiemy ispec mówi-to po leku,silnym,depresjogennym.co się stało,jak wpłynął na mózg,co robić?niktniew

Witam Panią Serdecznie,

Z tego, co Pani napisała, to wydaje mi się, że doszło do nadmiernego nasycenia
różnorodnymi lekami.

Tak myślę, że Medycyna konwencjonalna może nie jest tu już wystarczająco pomocna.
Sugerowałabym żeby zastanowić się nad innymi metodami.
Możliwe też, że źródło problemu jest nieznane (Pani Córka czegoś nie powiedziała) - to jest takie moje domniemanie.

Gdyby zechciała Pani ze mną porozmawiać, to zapraszam do nieobowiązującej rozmowy, może coś Pani doradzę.

Serdeczności ode mnie,
Irena Mielnik-Madej

Witam
Temat jest bardzo obszerny i wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Być może trzeba znaleźć doświadczonego terapeutę, który właściwie dalej pokieruje.
Pozdrawiam
Anna Szyda