Depresja po odrzuceniu pierwszej miłości

Witam nazywam się Krzysztof , od kilku lat dokładniej od 4 borykam się z depresją .. już tłumacze jak to się stało a więc odrzuciłem uczucie od swojej pierwszej miłości (wtedy jeszcze nie wiedziałem że była ona nią ) nie potrafię się pozbierać chcę żyć jak wszyscy mieć marzenia uczucia ale to wszystko jakby we mnie wymarło nie wiem czy to wszystko spowodowane tym że zlekceważyłem to uczucie a dzisiaj do niego wracam ... poprostu czuję się jak w jakiejś pułapce bez wyjścia próbowałem wszystkiego.

Witam Panie Krzysztofie, jeżeli pisze Pan, że boryka się z depresją, czuje się jak w pułapce i to od bardzo dawna, to może warto spotkać się z kimś, kto pomoże Panu odszukać się w tym wszystkim, poukładać swoje życie. Psycholog sprawdzi też, czy w Pana przypadku nie będą potrzebne leki antydepresyjne, wtedy skieruje Pana do psychiatry. Życie w smutku i rozpamiętywaniu sytuacji, które już nie wrócą jest bardzo frustrujące. Warto powalczyć o swoje szczęście, szczególnie, że jest Pan bardzo młodą osobą. Gorąco Pana do tego zachęcam i pozdrawiam.