Depresja po rozstaniu z mężczyzną

Nie wiem, czy to nie depresja. 10 m-cy temu rzucił mnie facet a ja ciągle jeszcze płaczę prawie codziennie, ( nawet w miejscach publicznych) choć starałam się zadbać o siebie. chodzę na basen 3 razy w tygodniu, ale nic nie pomaga. czy powinnam iść do psychiatry ?

pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Proponowałbym raczej spotkania z psychoterapeutą, niż z psychiatrą. Takie spotkania pozwolą Pani dojść do równowagi po rozstaniu i zrozumieć, czemu aż tak bardzo zraniło to Panią.