Depresja przy wychowywaniu dzieci

Dwa lata temu urodzilam syna, przez pierwszy rok syn prawie nie spal (nietolerancja laktozy, niedotlenienie okoloporodowe),mam tez 6letnia corke,od porodu jestem ciagle zmeczona,syn od roku juz spi, mam znaczne obnizenie nastroju, mieszkamy za granica, bez rodziny,wpadam w szal w sekunde,pozniej placze,nie ciesze sie z niczego,nie chće mi sie zajmowac dziecmi czy domem,trudno mi sie zmusic do wychodzenia,mam ciagle bole brzucha nie zdiagnozowano przyczyny. Jestem coraz gorsza matka,nie chće tego

Witam,
Może dobrze by było udać się dolekarza specjalisty, bo może się okazać, że potrzebne będą leki. Pomocna w tym wypadku bywa też psychoterapia, nie wiem jednak w jakim stopniu zna pani jezyk kraju, w ktorym pani przebywa.
Pozdrawiam