Depresja spowodowana mieszkaniem za granicą

Mieszkam z rodziną od 4 lat zagranica, wiem że mam depresję, męczy mnie bezradność, nie znajomość języka, oraz traktowanie polaka jak złodzieja. Jak sobie z tym poradzić

Jeśli to faktycznie depresja warto zgłosić się do specjalisty- psychologa. Jeśli trudno znaleźć polskojęzycznego na miejscu, zawsze można spróbować poszukać psychologa online, który podejmie się psychoterapii przez skype (funkcjonują takie gabinety).

Witam, czy ma Pani możliwość skorzystania z konsultacji z psychologiem, lekarzem psychiatą? Ważne aby uzyskała Pani wsparcie, powiedział więcej o sobie i swoim problemie. Być może warto na początek skorzystać z konsultacji online. Jeżeli chce Pani porozmawiać zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl