Depresja spowodowana sytuacją rozpadu związku

Witam. Cierpię na depresję spowodowaną sytuacją rozpadu związku. Leczę się farmakologiczne (setrilina 200mg), ogólnie już dobrze, przynajmniej psychicznie. Gorzej fizycznie. Ciężko jest mi co kolwiek robić. Plany mam ale sił woli chęci brak. Bolą mnie mięśnie, źle sypiam, mało jem a mimo to waga idzie powoli w górę. Uczestniczyłem w warsztatach psychologicznych. Mimo to dalej stoję w miejscu. Chociaż miewam momenty kiedy coś robię ale to tylko chwile. Jak sobie z tym radzić? Próbuje zmienić myś

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza