Depresja, tendencje samobójcze i samookaleczanie

Od pol roku mam depresje oraz tendencje samobojcze samookale..Chodze do psychiatry oraz terapeuty, ale moj stan jest coraz gorszy.Trzy mies, temu postanowilam, ze musze cos kontrolowac wiec zaczelam sie odchudzac. Moj bilans kcal spadal, a obecnie wynosi 300 kcal plus 1 godz treningi. Przy wzroscie 172 pod koniec kwietnia wazylam ponad 62 kg a obecnie 51,6 moj cel to 46. Moje bmi jest ogromne. Do tego czasem zjadam 500 kcal to tak jakby bulimia. Czy z obecna waga ktos moze wysl. mnie do szpit.

Polecam omówić ten problem ze swoim terapeutą oraz lekarzem. Pani docelowe 46 kg przy wzroście 172 nie jest wagą zdrową i prawidłową, a dalsze chudnięcie może być wyniszczające dla Pani organizmu. Pani postępowanie w tym momencie wymaga omówienia podczas terapii - dlaczego właśnie waga stała się tym, co zdecydowała Pani kontrolować.