Depresja w trakcie rozwodu

witam niewjem jak zapytac ale jeste w toku rozwodu przeszlam wiele nie potrafie sobie poradzic nie umiem zyc wesolo tak jak kiedys nie potrafie sie nie martwic zaras wszystko wyokbzymiam wymyslam zloszcze sie nie wiem co sie dzieje czy to jest depresja i co mam robic bo juz sobie nie radze

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z konsultacji u psychologa lub psychoterapeuty, którzy po zbadaniu Pani, określą najlepszą drogę dalszego postępowania (pomoc psych., terapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witam,
na pewno przeżywa Pani teraz ciężkie chwile związane ze zmianą Pani sytuacji życiowej. Doradzałabym Pani wizytę u psychologa lub psychoterapeuty, który pomoże Pani w tej sytuacji, ewentualnie doradzi wizytę u psychiatry.
Pozdrawiam.