Depresja, zaburzenia osobowości, lęki i brak chęci do życia - gdzie mogę uzyskać pomoc?

Od kilku miesiecy oczekuje na terapie grupowa, lecze się także u psychiatry, jest mi bardzo ciężko. Mam myśli samobójcze, w sumie takie rezygnacyjne, nie widzę sensu i ciężko jest mi zyc. Mam zaburzenia osobowości, lęki, depresje. Jestem młodą osoba, z wielkim bagażem doswiadczen z dzieciństwa. Gdzie moge uzyskac jakas pomoc? Wszedzie trzeba czekac.. Potrzebuję pomocy

Droga Pani,
myśli samobójcze są zachowaniem, które wymaga natychmiastowej pomocy. Pisze Pani, że leczy się psychiatrycznie. Rozumiem, że włączona jest farmakoterapia. Jak długo? Czy nie ma poprawy? Niestety nie pisze Pani, gdzie mieszka, stąd trudno mi odesłać Panią do konkretnej specjalistycznej przychodni, która udzieli Pani pomocy bez długotygodniowego czekania. Rozumiem też, że szuka Pani pomocy w ramach NFZ? Proszę pamiętać, że w każdej sytuacji zagrożenia swojego zdrowia i życia może Pani wezwać karetkę lub pojechać na SOR. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog