Deprim na stany emocjonalne przed miesiączką

W chwili obecnej biorę Deprim na stany emocjonalne przed miesiączką, mam lęki straszne i atak paniki, ogólnie- nerwica. Dostałam też propozycję,by brać sobie Mastodynon na podobne moje dolegliwości emocjonalne ale problem mam taki, czy mogę brać jednocześnie Deprim i Mastodynon , skoro krople zawierają alkohol?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza PSYCHIATRY, który zdiagnozuje Pani dolegliwości i zaproponuje odpowiednią metodę leczenia.
Ani Deprim, ani leki homeopatyczne nie wyleczą zaburzeń lękowych.

Szanowna Pani, ewidentnie problemy o których Pani pisze mają związek z zaburzeniami hormonalnymi. Bardzo ważne aby poszła Pani do lekarza/ginekologa i sprawdziła co się dzieje. Deprim to nic innego niż dziurawiec- to nie jest lek, który skutecznie wyeliminuje dolegliwości. Może je łagodzić, ale problem pozostanie. Konieczna jest diagnostyka.