Derealizacja i niepokój u 33-latka

Jakie są najlepsze lekarstwa na derealizację połączoną z niepokojem jeśli już przyjmuję 300 mg Klozapolu (na schizofrenię dobrze leczy, muszę brać) o 21 godzinie i 100 mg Hydroksyzyny o 18tej godzinie i do tego 3 razy dziennie piję Głóg. Te 2 ostatnie substancje nie pomagają mi wyleczyć do końca derealizacji z niepokojem.

Nie wolno niczego zmieniać i modyfikować samemu, bez wiedzy i zalecenia lekarskiego.