Derealizacja i złe znoszenie stresu

Mam 23l a od prawie 10l cierpię na depresję i nerwicę. Chodzę na terapię i do psychiatry jednak nie widzę poprawy. Wręcz odwrotnie. Na każdy stres coraz gorzej reaguje. Mój największy problem to derealizacja z którą sobie nie radzę do tego stopnia ze zaczynam panikować. Co mam robić? Jakie konkretnie działania podjąć w takich chwilach? Derealizacje czuje praktycznie non stop z momentami zaostrzeń przy stresie. Chcę iść do pracy ale się boję przez mój brak koncentracji i jasnego myślenia. Pomocy

Witam,
najlepiej o pogorszeniu samopoczucia poinformować prowadzącego terapeutę, gdyż jest on najlepiej zaznajomiony ze sprawą. Może warto rozważyć skierowanie na oddział stacjonarny bądź dzienny. Okresowe pogorszenia stanu zdarzają się podczas terapii, nie warto jednak wtedy jej przerywać. Proces leczenia jest zazwyczaj długotrwały i poprawa przychodzi dopiero z czasem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl