Dermena men lotion na wypadanie włosów

Witam zakupiłem w drogerii hebe dermena men lotion (na wypadanie włosów stymuluje odrastanie włosów) jestem jednak młody w okresie dojzewania i moje pytanie jest takie czy mogę stosować ten lotion Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Stosowany miejscowo nie powinien spowodować skutków ubocznych. Może warto skonsultować sie z lekarzem skoro wypadają Panu włosy?

Witam,
jeżeli zakupil Pan produkt tego typu to znaczy ,ze ma Pan problem z wypadaniem włosów..Moze Pan używac tego preparatu.Jeżeli jednak Pana problem z utratą włosów się nasila, sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.Po konsultacji /ewentualnie wykonaniu zleconych badan/ mozna bedzie rozszerzyc możliwości terapeutyczne.