Detekcja mutacji C677T w genie MTHFR

Proszę o intepretacje wyniku zony Nazwa badania Wynik j.m. Wartość referencyjna Procedura badawcza Materiał badany Krew żylna _ _ Detekcja mutacji C677T w genie MTHFR homozygota CC _ _ Detekcja mutacji A1298C w genie MTHFR heterozygota AC _ _ Interpretacja: Stwierdzono genotyp homozygotyczny C/C wariantu C677T w genie kodującym enzym reduktazę metylenotetrahydrofolianu (MTHFR). Obecność genotypu C/C nie wpływa na zmianę aktywności tego enzymu. W populacji polskiej stwierdza się w

Jeśli jednak coś dzieje to trzeba :
Stosować metylokobalamina
Poprawiać detoxyjacje np kwas alfaliponowy czy NAC czy glutation. ..
Wzmacniać układ odpornościowy