Dewiacje polegające na rozładowaniu napięcia seksualnego na martwym przedmiocie

zauważyłem u siebie dewiacje polegająca rozładowaniu napiecia seksualnego na martwym przedmiocie .Jaką mam orientacje seksualną . Czy pośrednią pomiędzy hetero a homo.

Dzień dobry!

Orientacja seksualna (homo, hetero bądź biseksualna) odnosi się do płci wybieranych partnerów seksualnych.
Opisywane przez Pana zaspokajanie potrzeb seksualnych w kontakcie z przedmiotami wiąże się raczej z preferencjami seksualnymi (a nie orientacją) - np. fetyszyzmem.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji.
W Warszawie może Pan zgłosić się np. do Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!

Witam, opisany sposób zaspokajania popędu nie ma związku z orientacją seksualną. Dotyczy preferencji, ponieważ preferuje Pan martwy przedmiot, co wydaje się niepokojące i może rodzić w przyszłości problemy w satysfakcjonującym życiu seksualnym, wydaje mi się konieczne skorzystanie z pomocy specjalistów. Pozdrawiam