Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dexaven w zastrzyku a wysypka na całym ciele

Mam wysypkę od dwóch tyg. Najpierw obejmowała całe ciało była czerwona jakby kaszka i swędziala. Dostałam Dexaven w zastrzyku i brałam Clatre. Następnie dermatolog zmienił lek na telfexo 180 wysypka została na udach i przedramionach bezbarwna jakby rzadka gęsia skorka i prawie nie swędzi ale jest ( na wnętrzach przedramion nadal różowa kaszka). Czy to moze byc objaw poważnej choroby? Jakie badania wykonać?
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy