Diagnostyka pod kątem drgających mięśni u osoby z nerwicą i depresją

Witam Państwa. Jakie badania wykonać pod kątem drgających mięśni. 2 miesiące temu stwierdzono, że mam depresję i nerwicę, zażywam lek antydepresyjny od 6 tygodni 10mg Citabax. Od 2 tygodni zauważyłam, że codziennie drgają mi mięśnie w różnych częściach ciała. Przyjmuję witaminy z grupy B, a także Aspargin raz dziennie a mięśnie dalej drgają, jest to uczucie takiego "pukania"pod skórą, czasem widzę że mięsień sam się porusza. Martwi mnie to. Jakie badania byłoby najlepiej wykonać. Proszę o poradę

Dzień Dobry Pani,

Z Pani pytaniem zapraszam do kontaktu z lekarzem Panią prowadzącym, który zna Panią i może Pani udzielić informacji, rozwiewając równocześnie Pani obawy.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej