Diagnostyka w przypadku stwierdzenia nerwicy

Chcialam jeszcze dowiedzieć sie jak wygląda diagnostyka w przypadku stwierdzenia przez lekarza ogolnego i neurologa nerwicy(ciagle cos mi dolega,z różnych układów).bo badania takie jak ekg rok temu,morfologia,cholesterol,tsh, cukier,jonogram zrobilam na wlasna reke bo lekarka nie daje zadnych skierowan.czy ma obowiazek?nadal nie czujesie w pelni zdrowa,czy lekarz musi robic badania czu jak uzna ze to nerwica to juz koniec?prosze o odpowiedz,bo moze mam zmienić lekarza?

Z podejrzeniem nerwicy udaje się pani do psychologa lub psychoterapeuty. Tu specjalista przeprowadza wywiad kliniczny, ewentualnie przeprowadza odpowiednie testy psychologiczne. Po czym decydujecie wspólnie czy podejmujecie współpracę terapeutyczna czy nie. Pozdrawiam