Diagnoza AZS i alergii pokarmowej u niemowlaka a stosowanie Latopic

Dzień dobry, moja wnuczka ma skończone 4 miesiące. Do końca jeszcze nie rozpoznano, czy jest to AZS, czy alergia pokarmowa. Lekarz zalecił jeden raz wieczorem mieszankę bezmleczną a reszta posiłków to karmienie naturalne oraz stosowanie emolientów do higieny. Czy można podać dziecku 4 m latopic? (lekarz nie wspomniał o tym priobotyku, sama wyczytałam)

Witam,

Według producenta może Pani zastosować u wnuczki Latopic. Proszę jednak poinformować o tym fakcie pediatrę.

Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka