Diagnoza ciąży 3-4 dni po stosunku

Witam pytalem czy dzien dwa po owulacji mozna bezpieczenie sie kochac otrzymalem ze jest to okres plodny teraz pytanie. Moja partnerka doslownie 3-4 po stosunku bedac u lekarza potwierdzila ciaze. Czy to mozliwe aby w tak szybki sposob potwierdzic na 100% ciaze?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W badaniu palpacyjnym są pewne cechy mogące świadczyć o ciąży. Jednoznacznym potwierdzeniem jest jednak uwidocznienie zarodka w badaniu USG ginekologicznym, co jest możliwe kilka (2-3 i więcej) tygodni po zapłodnieniu.