Diagnoza guza mózgu lewego płata skroniowego

Od 2012r ma zdiagnozowanego guza mózgu lewego płata skroniowego. Kontrola rezonansem przez ostatnie lata wykonywana była na tym samym urządzeniu w tym samym szpitalu i nie wykazywała zmian rozmiar 16mm x 10mmx11mm. Obecnie wykonałam badanie kontrolne w innym szpitalu prawdopodobnie na innym urządzeniu i otrzymałam wynik 16mmx12mmx11mm. Czy środkowy wymiar powiększenie o 2mm świadczy o nagłym wzroście guza czy to jest tak zwana skala tolerancji z wzgl. na różne urządzenia.

WSkazane badanie Neurologiczne i ocena obrazów MRI. Skoro nie ma niepokojących objawów na przestrzeni lat, to raczej guz łagodny....
To niewielka różnica wielkości, zależy od warstwy ocenianej.