Diagnoza silnej nerwicy i depresji utajonej

Mam diagnozę silną nerwica i depresja utajniona. Od ponad roku zaczęło się od bólu z lewej strony głowy, ucha,szyi,gardła stan podgoraczkowy. Kłucie jak serce w ramionach. Doszedł ból brzucha plecy tak nisko. Biegunka. Wszystkie badania w normie. Już się wstydzę po lekarzach biegać. Ręce mi się trzęsą jestem ciągle senna. Jest mi zimno przez ten stan podgoraczkowy chyba. Ciągle myślę o tym i się martwię ze to może być jakąś groźna choroba. Często stan zapalny na ustach na podniebieniu i intymny

Witam,
jeżeli ma pani aktualna diagnozę nerwicy,proszę zawnioskować u lekarza prowadzącego o skierowanie pani do psychologa w ramach ubezpieczenia.Bez skierowania mozliwa jest natomiast konsultacja psychiatryczna i najlepiej,by odbyła się w poradni zdrowia psychicznego,gdzie również pracują psycolodzy i psychoterapeuci.
Pozdrawiam serdecznie