Diagnoza suchego zębodołu po RTG zębów

Witam, w środę byłam zmuszona wyrwać górną czwórkę. Pomimo znieczulenia po wyjściu z gabinetu okropnie mnie bolalo. W sobotę poszłam na pogotowie stomatologiczne i Pani zdiagnozowala po RTG suchy zębodół,przepisała antybiotyk i zalozyla opatrunek. Ból samego zebodolu się zmniejszył już po kilku godzinach ale na dziasle pojawiła mi się biała bolaca narośl, która bardzo szybko się powiększa. Oczywiście pójdę dolekarza ale dziś jest to nie możliwe, czy mogę jakoś sama Zmniejszyć ten ból?

Jeżeli zdiagnowozany został suchy zębodół, to często należy kilkukrotnie skonsultować się ze stomatologiem. jedna wizyta to dosyć mało. Biała narośl, może być ropniem jednak ciężko mi powiedzieć bez dokładnego obejrzenia zmian. Zapraszam na bezpłatną konsultację.