Diagnoza szczeliny w stawie skokowym

Witam, Tydzień temu mialam uraz nogi. Na SORze zrobili mi prześwietlenie i stwierdzili że to tylko stłuczenie, noga była bardzo mocno spuchnięta od połowy stopy do łydki. Nie stwierdzono urazu kostki ani stawu skokowego. Dnia dzisiejszego udałam sie do chirurga który zlecił prześwietlenie stawu skokowego i stwierdził że, posiadam szczelinę w stawie skokowym. Noga dalej jest spuchnięta. Moje pytanie czy tylko poprzez wkręcenie śruby jest możliwość tego naprawienia? I co na opuchliznę?

Witam , nie znam szczegółów (obrazu rtg) uszkodzenia ani jego zakresu - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proponuję słuchać się zaleceń specjalistów!!! z.żurawski