Diagnozowanie raka trzustki

Witam - diagnoza rąk trzustki. Jestem po badaniu usg i tomografii guz 75-100-110 mm nie odlacza się od głowy trzustki, uciska jelito cienkie wątrobę i nerke. Teraz jestem po badaniu i czekam na wynik czy to chloniak czy rąk zwykły lekarz podejrzewa chloniaka bo pół roku temu usg nic nie wykazalo. Jakie są szanse i jaki przebieg leczenia najlepszy?

TO diametralnie różne podejrzenia. Inaczej leczy się chłoniaka, inaczej raka. Nie można też wykluczyć innych rozpoznań, w tym tych mniej groźnych. Proszę poddać się dalszej diagnostyce, wówczas będzie można mówić o rokowaniu.