Diane35 na trądzik a skutki uboczne

Witam, od 6 miesięcy stosuje Diane35 na trądzik, jednak po 5 opakowaniu zaczęły doskwierac mi skutki uboczne takie jak bóle głowy, nie były one zbyt silne jednak nie mogłam o niczym innym myśleć. Czy zmiana tabletek na słabsze znieeluje te bóle? I czy możliwe że po takim czasie dopiero zaczęłam odczuwać skutku uboczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować zmianę leku z lekarzem, który tern lek Pani przepisał.