Dieta 1300 kcal a wpływ na organizm

Mam 21 lat i ważę 78 kg. Jem obecnie 1300kcal.Czy ta dieta jest bezpieczna? nie spowalnia przemiany materii? Mam zwyrodnienie stawu biodrowego i długie intensywne treningi wywołują ból biodra. Czy spacery wystarczą przy odchudzaniu?
21 LAT ponad rok temu

Witam,
niestety jeżeli nie ma możliwości na większy wysiłek to kaloryczność diety 1300 kcal jest jak najbardziej wystarczająca i w miarę bezpieczna. Ważne, aby była to dieta urozmaicona i zawierająca wszystkie produkty z piramidy żywienia. Polecam spacery, każdy ruch jest potrzebny.