Dieta 1500 kcal a waga w miejscu

Jestem na diecie 1500 kcal.Ważę 52 kg i mam 160 cm.Czemu waga nie spada?

W diecie są ważne nie tylko kalorie, ale jakość żywienia. Np. objadanie sie słodyczami "trzymając kaloryczność na wodzy" nie daje pożądanych efektów.
Wiecej informacji nt żywienia podałam na http://www.zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/

witam Panią,

Musi Pani pamiętać że kaloryczność diety to nie wszystko. Ważne jest skąd te kalorie pochodzą, z jakich produktów Pani komponuje posiłki. dieta powinna być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. musi Pani dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach.
Drugim powodem dla którego Pani nie chudnie może być zbyt wysoka kalorycznośc diety co do Pani zapotrzebowania energetycznego. Trudno jest mi to ocenić ponieważ nic Pani nie pisze na temat swojego stylu życia.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk