Dieta 1800 kalorii i brak efektów odchudzania u 28-latki

Witam jestem na diecie 1800 kcal ale efektow nie widać. Prowadzę z mężem gospodarstwo rolne więc jestem cały czas w ruchu, zajmuje się moim 1,5 rocznym szkrabem na brak zajęć nie narzekam a waga nie spada. Odżywiam się zdrowo( platki owsiane, pieczywo razowe, warzywa, owoce, kasze, makarony razowe, nabiał) na ćwiczenia brakuje mi już czasu. Wykonuję pracę fizyczną codziennie. Co robię nie tak? czy podaż kalorii jt odpowiednia? jestem kobietą 28 lat, 170cm, 62kg.

Witam.
Przy tym wzroście i wadze powinna Pani zjadać dziennie od 1300 do 1450 kcal. Przy odchudzaniu ważna jest regularność posiłków, picie od 1,5 do 2l wody, ograniczenie lub wykluczenie węglowodanów na obiad.
Pozdrawiam Julita Krawczyk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Nie wiem jakich efektów Pani oczekuje ale BMI jest prawidłowe. 21,4. Skoro waga nie spada ani nie rośnie ta kaloryczność jest dla Pani odpowiednia. Pozdrawiam